Koszyk (0)
Sprawdź status zamówienia:
 

    Mamy przyjemność przedstawić Wam na RAPPORTAL pierwszy z video one shot'ów, które będą promować płytę DGK - "Cały ten świat"! Premiera - wkrótce.    

    Pierwszy singiel promujący nadchodzący mixtape "Rap O Rapie". Kawałek jest typowym bangerem, przy którym głowa sama idzie w ruch. Singiel, jak i większa część mixtape'u, utrzymana jest w klimacie newschoolowym. Okładkę wykonał HJN, za mix/mastering odpowiedzialny jest Eloka. Całość projektu zrealizowana została w WiszJakRec.    

    Zapraszamy do sprawdzenia na RAPPORTAL nowego numeru od Pierwszaka i Krótkiego pt. "Nie ma sensu". Produkcją zajął się 2Deep. Więcej znajdziecie na stronach: Facebook: POLUB Youtube: Wejdź! - Zachęcamy do subskrybcji.    

    Singiel zapowiadający nowy materiał z podziemia Młodzian "Poza Tym Wszystkim", który ukaże się już niebawem. MŁODZIAN - POZA TYM WSZYSTKIM (2012): 01. Start 02. W Tym Pojebanym Swiecie 03. Volume Na Maxa 04. Coś Nie Tak 05. Pierdol To 06. Poza Tym Wszystkim 07. To Co Mam 08. Tysiące Myśli 09. To Nie Koniec 10. Otoczony Syfem    

    Prezentujemy na RAPPORTAL kolejny kawałek Phantoma reprezentanta wytwórni Uliczny Styl. Zapraszamy do subskrybowania kanału i lajkowania fanpaga aby być na bieżąco z nowościami. www.ulicznystyl.eu www.youtube.com/ulicznystylrecords www.facebook.com/ulicznystylrecords    

    Panowie z PWR pochodzący z Mysłowic i Myszkowa, którzy liczą po 18/19 wiosen postanowili puścić w eter "One by chciały". Aktualnie pracują nad tajemniczym krążkiem, na którym pojawią się goście z "wyższej ligi", ale o tym więcej informacji później... Tymczasem przesłuchajcie, udostępniajcie nowy numer pod naszym patronatem RAPPORTAL...    

      "W tym kawałku zawarłem dużo moich wewnętrznych przemyśleń. Opisuję w nim jak widzę świat, ludzi oraz jakie jest moje zdanie na dane tematy. Chcę ukazać co daje mi siłę oraz co mnie irytuje i z czym się nie zgadzam." - tymi słowami opisuje ten numer Grac.    
Pierwszy singiel z płyty WWS "O tym o czym się nie mówi"! Bonnie Kiss - "Za dużo już"! Promomix i jeden z numerów z płyty ZME Kliki! Klip: PostScriptum Squad - "Kontrast"! ZME KLIKA - "Licze na farta" (gość Dżordż) Dostępny już nowy projekt JNT! Singiel promujący płytę "Filozof" Miklaka! Sprawdź pierwszy video-singiel: MaciosBoss - "Bliski Wschód" Drugi utwór promujący album MSD - "Towar z przemytu"! Sprawdź klip: Muf - "Tak z głębi"! Przesłuchaj najnowszą płytę Mc Jalz'a "Polski sen"! Odsłuch najnowszej płyty Kaptóra! Odsłuch: Pionek "MikstejPionek2"! Odsłuch albumu: "Poza tym wszystkim" Młodziana! Pierwszy singiel z "Jeśli my tego nie zniszczymy, nikt tego nie zniszczy" Harego!