Koszyk (0)
 
VNM i Slums Attack w ten weekend na żywo w internecie
2013-10-23 09:41:00

 

W najbliższy weekend fani rapu i hip hopu będą mieli dobrą okazję do zorganizowania domówki – na NuPlays.pl można będzie obejrzeć streaming na żywo dwóch koncertów znanych artystów. W piątek, 25 października transmitowany będzie koncert VNM z warszawskiego klubu Odessa. Dzień później, 26 października, fani Slums Attack będą mogli obejrzeć transmisję live koncertu z okazji 20-lecia założenia zespołu, który odbędzie się w poznańskiej Hali Arena.

Dzięki transmisji na żywo każdy, kto nie może dotrzeć na koncert, będzie mógł w nim uczestniczyć „wirtualnie” i obejrzeć go w czasie rzeczywistym na ekranie swojego komputera lub telewizora – a najlepiej na ścianie, wyświetlony przy pomocy rzutnika i w towarzystwie przyjaciół!

25 października transmitowany będzie na żywo koncert VNM z warszawskiego klubu Odessa. Ten polski rapera z Elbląga, jako pierwszy - i jak do tej pory jedyny raper w historii Polski - nie mając na swoim koncie oficjalnie wydanej płyty, znalazł się na okładce popularnego hiphopowego magazynu. Dostęp do streamingu, razem z plikami MP3, można kupić tutaj: TUTAJ. Początek transmisji o godz. 23.00.

Natomiast w sobotę, 26 października, fani legendarnego Slums Attack, którym nie uda się pojawić w Poznaniu na koncercie i wspólnie świętować XX-lecia istnienia zespołu, będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu nie wychodząc z domu. Wystarczy, że zakupią bilet na ten wirtualny koncert: KLIKNIJ, a następnie, 26 października zalogują się na NuPlays.pl i klikną w specjalny link, umożliwiający udział w streamingu na żywo. Strat transmisji o 22.30.

Koncerty będzie można oglądać w dowolnym miejscu na świecie, na wszelkich urządzeniach posiadających zainstalowany program Adobe Flash Player. Bilety na transmisję można kupić na stronie NuPlays w cenie 9,90 PLN.

 

O NuPlays

NuPlays jest platformą, na której niezależni artyści i wytwórnie mogą oferować swoją muzykę oraz powiązane z nimi oferty: CD, winyle oraz gadżety i usługi. W NuPlays działa także unikatowy system lojalnościowy, premiujący aktywnych użytkowników tzw. superofertami – spotkaniami z ulubionymi zespołami, pamiątkami, biletami z wejściem na backstage, itd.

Dzięki NuPlays artyści mogą być bliżej swoich fanów, a nabywcy muzyki doświadczać niegdysiejszych emocji porównywalnych tylko z poszukiwaniem i nabywaniem cennych winylowych płyt.

NuPlays to platforma direct-2-fan, służąca do kupowania i sprzedawania muzyki. Oferuje fanom, muzykom i wydawnictwom zupełnie nowe możliwości: z jednej strony doświadczania i kolekcjonowania muzyki, a z drugiej – tworzenia ekscytujących ofert. Po pierwsze, artyści mogą błyskawicznie tworzyć pakiety cyfrowej muzyki i atrakcyjnych gadżetów: na przykład t-shirtów, aplikacji czy biletów. Po drugie, za każdy zakup operator platformy – NuPlays SA – nalicza punkty wymienialne na nagrody: sprzęt muzyczny, bilety na koncerty, wydawnictwa itd. Po trzecie, artyści w porozumieniu z NuPlays mogą obdarować swoich fanów Superofertami: spotkaniem w realu lub przez internet, pamiątkami, biletami z wejściem na backstage itd.

W ten sposób muzyka oferowana w NuPlays różni się od tego, co fani mogą kupić w innych sklepach. Dzięki NuPlays artyści mogą być jeszcze bliżej swoich fanów, a odbiorcy muzyki – doświadczać przyjemności dziś już nieco zapomnianej, którą można porównać z dawnym poszukiwaniem i nabywaniem winylowych płyt.


Spółka NuPlays SA powstała w 2012 r. Firma jest całkowicie polskim, niezależnym podmiotem. Została powołana przez zespół doświadczonych menedżerów związanych z branżą komunikacji marketingowej, mediów, nowych technologii i finansów. Serwis dostępny jest pod adresami nuplays.pl oraz nuplays.com (wersja anglojęzyczna).

PARTNERZY