Koszyk (0)
 
  WYWIADY

    Przed Wami 60. już odcinek "Rapportal Polskiego Podziemia". Tym razem FentFT rozmawiał z reprezentantem warszawskiej sceny rapowej i graffiti Kokotem, który po wydaniu płyty Bonusa, pt. "Wkurwiony Dzieciak" oficjalnie wstąpił w sz..
Autor: FentFT Data: 2013-10-15

  Przed Wami kolejny 59. odcinek "Rapportal Polskiego Podziemia". Tym razem FentFT rozmawiał z Migotem, raperem z warszawskiego Ursusa, który należał do kilku zespołów tj.: WM (Wiele Możliwości), PK89 (Pokolenie 89) czy WPS (W Potoku Sł&oacut..
Autor: FentFT Data: 2013-10-13

Tusz Na Rękach jest kolejnym raperem, który swój album ma zamair wypuścić  w październiku. Kilka nowych rzeczy o płycie, rapowych mediach, Urban Rec możecie dowiedzieć się z tego wywiadu. Serdecznie zapraszamy. Nie będę ukrywał, że przestudiowałem tw&o..
Autor: MZR Data: 2013-10-07

Deobson w raz z Deną w 2004 roku wydał album "Deobedena.com". Następnie zniknął z rynku muzycznego. Po niemalże dekadzie przerwy powraca z solowym albumem "Oddycham", który swoją premierę ma 11 października. Zachęcamy do sprawdzenia tego co Deobe ma do powi..
Autor: MZR Data: 2013-10-07

3 października na sklepowe półki wjechała płyta Flinta "Stary, dobry Flint". Trafiła się okazja aby podpytać artystę o album i parę innych spraw związanych z wydaniem płyty, czy obecnym labelem. Zapraszamy do lektury. Przed premierą mogliśmy się zapozna..
Autor: MZR Data: 2013-10-04

      Przed Wami kolejny jakże owocny odcinek "Rapportal Polskiego Podziemia". Tym razem FentFT rozmawiał z Safulem, reprezentantem ekipy Dixon37. W 2008 roku zespół w składzie: Saful, Kafar, Michrus, Kulfon i Rest wydał swój de..
Autor: FentFT Data: 2013-09-11

Przed wami wywiad z Pióro, który reprezentuje trójmiejską scenę i jest po wydaniu swojego pierwszego materiału - "Tylko i aż". Sprawdźcie co do powiedzenia miał autor krążka w kwestii samej płyty, muzycznych trendów panujących w Polsce, pobytu KRS O..
Autor: FentFT Data: 2013-09-04

  Wpadli... i zamiatają scenę w zawrotnym tempie. O kim mowa? O Polskiej Wersji, czyli Jano, Hinol, oraz beatmaker YBEAT. Dziś w 57. już odcinku wywiadów z cyklu "Rapportal Polskiego Podziemia" gościmy Jano. Poznajcie głębiej Polską Wersję. Siemano..
Autor: FentFT Data: 2013-09-02

  Dedis - reprezentant sceny Mysłowickiej, początkowo związany z ekipą BHL (BlokHauz Label), aktualnie działający w M.S.P.S. Tornado FLOW. Szersze grono odbiorców poznało go z programu "Żywy Rap", gdzie dotarł aż do finału. Kilka miesięcy temu puśc..
Autor: FentFT Data: 2013-08-30

  W kolejnym odcinku wywiadów z cyklu "Rapportal Polskiego Podziemia" FentFT gości ekipę z osiedla Piastowskiego (Inowrocław) - 3-Piast-Elita zajmująca się przede wszystkim rapem i graffiti. Poznajcie 3PE, zapraszamy do lektury. Siemano! Natraf..
Autor: FentFT Data: 2013-08-20

      "Projekt W.E.S.T. - Wolumin Pierwszy" to 12 premierowych utworów, zabarwionych prawdziwym west coastowym brzmieniem. Wśród nich znalazła się także nigdy niepublikowana produkcja samego Dr. Dre - legendy zachodniego wybrzeża, autora ..
Autor: FentFT Data: 2013-07-14

    Prezentujemy Wam pierwszą część wywiadu z firmą "Streemage", która ma wiele wspólnego z kulturą Hip-Hop, o czym dowiecie się w poniższej lekturze. Na facebooku (WEJDŹ!) znajdziecie również KONKURS, w którym do wygrania jest worec..
Autor: FentFT Data: 2013-07-02

  Prezentujemy wam wywiad ze zwycięzcą trzeciej edycji Pompuj Rap - Manifestem. Zachęcamy do lektury ! W poprzednich częściach do zgarnięcia był kawałek z Pihem i Sobotą. Teraz z HempGru. Dlaczego nie chciałeś wziąć udziału w poprzednich edycjach ? Satysfakcjonu..
Autor: FentFT Data: 2013-06-25

  Zaczęło się w połowie lat '90. Ma na swoim koncie 4 produkcje z O$ką (nielegal: "Respekt Panie: Kobieto Wspaniała", dwa albumy: "Wilanów... Zobacz Różnicę", "Dobra Oferta" oraz winyl: "Otzafszetu"). P..
Autor: FentFT Data: 2013-06-17

  Przed wami wywiad z laureatem trzeciej edycji Pompuj Rap - Uszerem zDP. W poprzednich częściach do zgarnięcia był kawałek z Pihem i Sobotą. Teraz z Hemp Gru. Dlaczego nie chciałeś wziąć udziału w poprzednich edycjach? Satysfakcjonuje Cię nagrywka ze stricte uliczn..
Autor: Rapportal.pl Data: 2013-06-15

  Magda "Jazzy" Dzięgiel, wraz z Basią Miedzińską tworzą projekt I-Grades, który ma na celu wspieranie jako back vocale polskich i zagranicznych artystów podczas tras koncertowych oraz sesji nagraniowych. Stale współpracuje z artystami zwią..
Autor: FentFT Data: 2013-06-11

    Kolejny wywiad z cyklu "Rapportal Polskiego Podziemia"! Tym razem FentFT rozmawiał z KYLO, raperem oraz producentem pochodzącym z Kartuz. Zapraszamy do lektury... Siemano, siemano! Bardzo lubię przeprowadzać wywiady z artystami, z Pomorza. Traf tak chce,..
Autor: FentFT Data: 2013-05-31

    Maciej Miszkiń, podczas gali "Wojak Boxing Night" stoczy swoją pierwszą tegoroczną walkę. Jego rekord to: 15-0, 4 KO. Już dziś mamy dla Was specjalny wywiad dla RAPPORTAL.PL, który przeprowadził - FentFT. Siema. Na początku swojej k..
Autor: FentFT Data: 2013-05-26

    Kolejny wywiad z cyklu "Rapportal Polskiego Podziemia" i kolejna osoba z Bydgoszczy. Tym razem FentFT rozmawiał o początkach, o ostatniej solowej płycie, współpracy z Hemp Gru i nadchodzących projektach, z raperem - Chio ze składu EMBLEMAT ..
Autor: FentFT Data: 2013-05-24

    W kolejnym wywiadzie z cyklu "Rapportal Polskiego Podziemia" - FentFT przeprowadził rozmowę z obiecującą, młodą wokalistką z Bydgoszczy - Aurelią Górną. Cześć. Miło mi Cię poznać Aurelio, ale chciałbym, chcielibyśmy dowiedzieć się o To..
Autor: FentFT Data: 2013-05-21

    W dzisiejszym wywiadzie z serii "Rapportal Polskiego Podziemia", FentFT rozmawiał z Dzikim, który reprezentuje takie składy, jak BPM (Bierz Póki Możesz) oraz LA FAMILIA NSH. Siemano. Swoje pierwsze nagrywki datujesz na rok 2007. C..
Autor: FentFT Data: 2013-05-14

  Informujemy Was od jakiegoś czasu o akcji "KOLORUJEMY" (do której dołączył RAPPORTAL.PL), mającej na celu wyremontować Domy Dziecka. Dziś w kolejnym odcinku "Rapportal Polskiego Podziemia" przedstawiamy Wam wywiad z Polakiem78. Polski raper urodzo..
Autor: FentFT Data: 2013-04-26

    Zapraszamy na najnowszy wywiad RAPPORTAL z radomskim producentem Tytuzem na temat jego ostatniej produkcji: Miejski Sport 2 oraz zbliżających się kolejnych produkcjach. Jak długo trwały prace nad Miejskim Sportem 2? - Był to dość długi okres – ci..
Autor: Karol Molik Data: 2013-04-23

    W kolejnym odcinku cyklu "RAPPORTAL POLSKIEGO PODZIEMIA" - FentFT rozmawiał z raperką - Ajmi! Sprawdźcie co z tej rozmowy wynikło... Siemano Ajmi. Miło mi Cię poznać. Nie będę ukrywał, że postanowiłem odezwać się do Ciebie w związku z Twoją nagr..
Autor: FentFT Data: 2013-04-08

  W kolejnym odcinku Rapportal Polskiego Podziemia porozmawiałem z CH.Z.Unikat, którego pierwsza solowa płyta miała miejsce kilka dni temu. Jak sam mówi: "Szczerze to robię to dla siebie i dla kolegów, którym bardzo wiele zawdzięczam i nic pod p..
Autor: FentFT Data: 2013-02-28

      Milena Kojder, urodzona 04.09.1993, w Krakowie, to "kobieta na motorze", a dokładniej zawodniczka jeżdżąca na Motocrossie. Jej fascynacja tym rodzajem sportu zaczęła się dość nietypowo... ale o tym przeczytacie sobie w specjalnym wywiadzie ..
Autor: FentFT Data: 2013-02-22

    Prawdopodobnie w marcu ukaże się pierwsza rapowa płyta kibicowska bez podziałów klubowych. Projekt, który jak twierdzi sam organizator: "jest tworzony społecznie" jest wspierany przez czołowych polskich raperów. Na oficjalnym kanale Yo..
Autor: FentFT Data: 2013-02-21

  Zapraszamy na najnowszy wywiad RAPPORTAL z Ceha Joint, raperem z warszawskiego osiedla Tarchomin, który przygodę z mikrofonem rozpoczął w 1999 roku. Współtwórca undergroundowych składów: CHZT, Nowy Styl Podziemia, TCHNS, oraz funkowej grupy Br..
Autor: FentFT Data: 2013-02-18

        Po pierwszej i drugiej części ( SPRAWDŹ ) zapraszamy czytelników RAPPORTAL na ostatnią część rozmowy z warszawskim raperem - Tomiko. Premiera nadchodzącego albumu pt. "Portfolio" już 22 lutego. Ostatnia Twoja płyta..
Autor: FentFT Data: 2013-02-16

    Mateusz Zawadzki, urodzony w 1990 roku, zawodnik reprezentujący MMA Team Ełk, który pod koniec stycznia zasilił dywizję lekką KSW, zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań w specjalnym wywiadzie dla czytelników RAPPORTAL. "Barni", bo taki p..
Autor: FentFT Data: 2013-02-14

      Po pierwszej części ( SPRAWDŹ ) zapraszamy czytelników RAPPORTAL na drugą część rozmowy z warszawskim raperem - Tomiko. Premiera nadchodzącego albumu pt. "Portfolio" już 22 lutego.   Zawsze lubie takie stare cie..
Autor: FentFT Data: 2013-02-10

    Wraz z pierwszym klipem promującym nadchodzący album Tomiko pt. "Portfolio" - premiera albumu już 22 lutego - prezentujemy Wam pierwszą część pisemnego wywiadu z Tomiko, który opowiedział nam o całej dotychczasowej drodze..
Autor: FentFT Data: 2013-02-03

    Dziś na RAPPORTAL ekskluzywny wywiad z hiszpańskim raperem - LOCO ZOBE! Loco jest bardzo dobrze znany w hiszpańskim środowisku hip-hopowym, w którym działa już od roku '97. [Wywiad w języku polskim i hiszpańskim]!   Witam Cię. Czy jest ..
Autor: FentFT Data: 2013-01-12

  Przy współpracy PatriotRAP & RAPPORTAL przedstawiamy Wam świeży wywiad z Enceha. Warszawska grupa w składzie Wuem, Bokser reprezentuje nowy nurt w Polskim Rapie "Patriotyczny Rap". Jest to można powiedzieć ciąg dalszy wywiadu przeprowadzonego z cyklu &q..
Autor: FentFT Data: 2012-12-25

  Kolejna rozmowa z cyklu "Rapportal Polskiego Podziemia" to zapowiedź długo oczekiwanej płyty Dogmatu pt. "Ostatni Szwadron". Dogmat tworzy dwóch raperów INZ i Łuszy, oraz zajmujący się produkcją Damian. "Ostatni Szwadron" będzie ..
Autor: FentFT Data: 2012-12-20

  Drugi odcinek z cyklu "Ulicami 022", w którym przedstawiamy raperów z warszawskiej sceny hip-hopowej. Po pierwszej rozmowie, którą przeprowadziliśmy z Sobiepanem (Zjednoczony Ursynów) przyszedł czas na skład pod nazwą ENCEHA, czyli B..
Autor: FentFT Data: 2012-12-19

  W dzisiejszym odcinku "Rapportal Polskiego Podziemia" przedstawiamy rozmowę z NWS Produkcja, czyli Ryba i Mate. Duet producenki na dniach wypuści w obieg cały materiał jakim jest "NWS Produkcja Mixtape 2012". NWS przede wszystkim współpracuje z rape..
Autor: FentFT Data: 2012-12-15

  W dzisiejszym odcinku "Rapportal Polskiego Podziemia" przedstawiamy rozmowę z Danielsem, który przygotowuje się do debiutu pierwszej legalnej płyty. "Wariograf", bo taki tytuł nosi nadchodzący krążek zostanie wydana w wytwórni PROJEKT ..
Autor: FentFT Data: 2012-12-10

  Już jutro ( 5 grudnia ) premiera długooczekiwanej płyty po 3-letniej przerwie NNZS. Zamawiając płytę pt. " KURS NA ŻYCIE" na ALLEGRO otrzymujecie zajebisty rap prosto z Tyskich ulic za jedynę 10 zł! Jest to pozycja obowiązkowa przede wszystkim dla kolekcjoner&o..
Autor: FentFT Data: 2012-12-04

Lech Poznań na 5-kę! RAPPORTAL-owa zajawka dotyczącą najnowszej produkcji fanów Kolejorza, rapowej płyty pt. "Definicja Kibol". Album, który możecie nabyć ( TUTAJ ) w całości nagrywany był w Studio La Bomba u DJa Decksa. Produkcją muzyczną zajął się DJ St..
Autor: FentFT Data: 2012-11-30

Lech Poznań na 5-kę! Rozpoczynamy RAPPORTAL-ową przedpremierową zajawkę dotyczącą najnowszej produkcji fanów Kolejorza, rapowej płyty pt. "Definicja Kibol". Album, który możecie nabyć ( TUTAJ ) w całości nagrywany był w Studio La Bomba u DJa Decksa. ..
Autor: FentFT Data: 2012-11-30

    Lech Poznań na 5-kę! RAPPORTAL-owa przedpremierowa zajawka dotyczącą najnowszej produkcji fanów Kolejorza, rapowej płyty pt. "Definicja Kibol". Album, który możecie nabyć ( TUTAJ ) w całości nagrywany był w Studio La Bomba u DJa Decksa. Prod..
Autor: FentFT Data: 2012-11-30

  Lech Poznań na 5-kę! RAPPORTAL-owa przedpremierowa zajawka dotyczącą najnowszej produkcji fanów Kolejorza, rapowej płyty pt. "Definicja Kibol". Album, który możecie nabyć ( TUTAJ ) w całości nagrywany był w Studio La Bomba u DJa Decksa. Produkcją muzy..
Autor: FentFT Data: 2012-11-30

  Prezentujemy pierwszy wywiad, który wpisuje się w nowy cykl wywiadów ‚Ulicami 022′. ‚Ulicami 022′ to efekt współpracy jaką WarszawskiHipHop.pl nawiązał z serwisem RAPPORTAL.pl. Prezentowane w tym cyklu wywiady przeprowadzane b..
Autor: FentFT Data: 2012-11-22

  Z okazji 11 listopada, czyli Marszu Niepodległości mamy dla czytelników Rapportal.pl rozmowę z reprezentantem warszawskiego Gocławia Marcinkiem3Z Chora Psychika. Raper w swoich utworach porusza patriotyczne tematy, nawiązuje do historii Polski, wpaja miłość i przywi..
Autor: FentFT Data: 2012-11-06

  Witamy wszystkich w piątym już odcinku cyklu Rapportal o "Kibicowskim Graffiti". Do rozmowy zaprosiliśmy gorzowską grupę Ultras Stilon, która opowie o swoich grupach osiedlowych, o rywalizacji pomiędzy Stilonem a Stalą, oraz jutrzejszych wyborach na prezesa..
Autor: FentFT Data: 2012-10-25

  W kolejnym odcinku "Rapportal Polskiego Podziemia" przedstawiamy rozmowę z warszawskim raperem legendarnej grupy WSP, a obecnie również reprezentantem Podziemnego Stylu - Elvisem. Elvis jest w trakcie tworzenia pierwszej solowej płyty, jak sam twierdz..
Autor: FentFT Data: 2012-10-22

  Z kilkumiesięcznym opóźnieniem dajemy Wam kolejny wywiad z cyklu "Rapportal Polskiego Podziemia" z Roverem, którego płyta pt. "24" przyjęła się bardzo dobrze w środowisku hip-hop'owym. Siema! Proszę Cię przedstaw się, ponie..
Autor: FentFT Data: 2012-10-20

    Przyszedł czas na czwarty odcinek cyklu pt. "Kibicowskie Graffiti". Na Rapportal możecie sprawdzić (TUTAJ) poprzednie rozmowy z WFS Legii Warszawa, przedstawicielami Lecha Poznań oraz SKGA&UltrasARKA. Przedstawiamy Wam przegląd katowickich ulic o..
Autor: FentFT Data: 2012-10-11

  Po wcześniejszych wywiadach z WFS Legii Warszawa (tutaj) i Kibicami Lecha Poznań (tutaj) rapportal prezentuje Wam kolejną rozmowę o "Kibicowskim Graffiti", tym razem z Stowarzyszeniem Kibiców Gdyńskiej Arki (SKGA) oraz o sprawach kibicowskich z..
Autor: FentFT Data: 2012-09-28

  Zapraszamy na rozmowę (w języku polskim i francuskim) z Hugo Boss, który zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań specjalnie dla rapportal.pl. Hugo jest raperem wywodzącym się z paryskich ulic (75018.) i jest bardzo dobrze znany francuskim słuchaczom. Mimo swojej po..
Autor: Polak78&FentFT Data: 2012-09-18

    Po ostatnim wywiadzie z warszawską grupą Legii - WFS WarsawFanS (Sprawdź!) Rapportal.pl postanowił kontynuować cykl pt. "Kibicowskie Graffiti". W rozmowach z kibicami poszczególnych drużyn będziemy przedstawiać Wam sytuacje ultrasów,..
Autor: FentFT Data: 2012-09-13

  Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z rozmową z brązowym medalistą Igrzysk Olimpijskich Londyn 2012, zapaśnikiem Damianem Janikowskim. Damian w rozmowie z Rapportal.pl opowie o emocjach związanych z IO, trwającym konkursie na oficjalnej stronie facebook'owej, ora..
Autor: FentFT Data: 2012-09-12

  W kolejnym odcinku "Rapportal Polskiego Podziemia" przedstawiamy grupę od zadań specjalnych, czyli łączenia wszystkiego w jedno. Zespół Magister Ninja gra mieszankę muzyki rockowej z elektroniką oraz rapem. Żeby wstępem nie przedłużać, zapoznajcie się..
Autor: FentFT Data: 2012-09-10

  Mamy dla Was wywiad-niespodziankę. Rapportal.pl przeprowadził krótką rozmowę z raperem nigeryjskiego pochodzenia, a obecnie mieszkającym w Szwajcarii - NazBem. NazB zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań w języku angielskim, poniżej macie już przetłumaczoną w..
Autor: FentFT Data: 2012-09-03

  Z początku myślałem, że będzie mi trudno przeprowadzić ten wywiad ze względu na bardzo małą ilość informacji. Dziś po tej rozmowie mogę stwierdzić, że było warto razem się namęczyć, aby móc Wam przedstawić ekipę B3W 3razyR. Wiele drogą wstępu nie będ..
Autor: FentFT Data: 2012-09-01

  Jesteś wrocławskim raperem, ale oprócz tego jesteś organizatorem, promotorem, więc czynnie bierzesz udział w kulturze hip-hop nie ograniczając się do pisania i nagrywania tekstów. Antone: Zgadza się, żyję hip hopem nie od wczoraj. Jest to kultura w kt&oac..
Autor: FentFT Data: 2012-08-22

  Zapraszamy wszystkich na kolejny wywiad z cyklu "Rapportal Polskiego Podziemia", w którym gościmy bydgoską raperkę Ziutę ze składu Sativa Skład. Pretekstem naszej rozmowy przede wszystkim była premiera świeżo wypuszczonej solowej płyty pt. "Na przek..
Autor: FentFT Data: 2012-08-19

  Lada dzień ruszy kolejny sezon piłkarskiej Ekstraklasy. Na rapportal.pl przedstawimy Wam kibiców, którzy nie wiedzą czym jest przerwa między sezonami i zamalowują szarość dnia codziennego barwnym kibicowskim graffiti związanym z Legią Warszawa. WarsawFanS, w..
Autor: FentFT Data: 2012-08-15

  W kolejnym odcinku "Rapportal Polskiego Podziemia" zawitamy do Inowrocławia, gdzie od kilku ładnych lat pisze się historia chłopaków z AWueN. Mimo, że na swoim koncie mają tylko jedną wspólną płytę, to do dnia dzisiejszego nagrali wiele utwor&oacu..
Autor: FentFT Data: 2012-08-10

  Poniżej przedstawiamy Wam kolejny wywiad z serii "Rapportal Polskiego Podziemia", tym razem świeżo po premierze najnowszej płyty reprezentantów Z Dźwięków Urodzeni - Afisza, Trika i Grafa pt. "Za uśmiech". Zachęcamy do zapoznania się z tr..
Autor: FentFT Data: 2012-08-07

  Siemano! Jesteś młodym raperem z Ciechanowa. Jak się zaczęła Twoja zajawka na rap? eSPeCHa: Siema! Hmm.. Przygoda z rapem zaczęła się dość nietypowo. Był rok 99', miałem 9 lat. Mój tata znalazł na ulicy kasetę magnetofonową, przyniósł ją do dom..
Autor: FentFT Data: 2012-08-06

  WYWIAD Z DNIA 20.07.2012! Niedawno w Warszawie zakończyły się Mistrzostwa Europy – czas najwyższy na Mistrzostwa Świata! Od 29 lipca do 4 sierpnia na terenie AWF przy ul. Marymonckiej trwać będzie World Footbag Championships – 33 Mistrzostwa Świata w foot..
Autor: FentFT Data: 2012-08-06

    Rewir i Rapportal.pl zaprasza Was na kolejny koncert z serii "Rewir Rap Jam - W Hołdzie Powstańcom". który odbędzie się 1 SIERPNIA w warszawskim klubie 55 przy ulicy Żurawiej 32/34. Wystąpią: Wigor, Pewna Pozycja, Warszawski Desant, Dw&oacut..
Autor: FentFT Data: 2012-07-30

    Witam Cię serdecznie. Raczej przedstawiać Twojej osoby nie trzeba słuchaczom Hip-Hop'u? :) Justyna: Witam :) Raczej nie jestem jakoś dobrze znana, ale popracuję nad tym… :P Tym, którzy może jeszcze o Tobie nie słyszeli mówimy, że Justyn..
Autor: FentFT Data: 2012-07-27

  Witaj. Jesteś bardzo doświadczonym producentem. Z jakich projektów mogą Cię ludzie kojarzyć? ZNA: Witam. No cóż, pierwszy większy projekt,  który odbił się echem, to moja składanka "W Rymach Siła" , dzięki singlowi z Reno - "N..
Autor: FentFT Data: 2012-07-23

  Ekipa powstała w 2001r. w skład, której wchodziło 6 osób nie związanych z nagrywaniem (Wolno Pal Lufe). Dopiero w 2006r. razem ze Szczepanem (Scezet) postanowili stworzyć WPL Projekt (Somp Zonk Scezet) wynikiem czego powstała płyta pt. "W Planach" na..
Autor: FentFT Data: 2012-07-19

  Witam. "Bloki Familoki Rap" - jest to tytuł filmu dokumentalnego o śląskim hip-hop'ie. Kto był pomysłodawcą tego projektu? My, czyli Ons i Lazzy L. Jesteśmy założycielami Silesia Crime i ten projekt wypłynie od nas. Najważniejsza chyba kwestia, od il..
Autor: FentFT Data: 2012-07-14

  Wielki powrót NNZS po 3 latach! Tak właśnie należy zachęcić słuchaczy do sprawdzenia starych jak i nowych utworów Norbiasa i Szczupaka, a Was czytelnicy RAPPORTAL.PL do zapoznania się z poniższym wywiadem. Ekipa NNZS jest warta poświęcenia uwagi - kilka pł..
Autor: FentFT Data: 2012-07-13

  W kolejnej rozmowie z cyklu "RAPPORTAL POLSKIEGO PODZIEMIA" przedstawimy Wam sylwetkę poznańskiego rapera - Arbaka, który reprezentuje wytwórnię - Unhuman Familia. Jest to wywiad przede wszystkim o ostatniej płycie pt. "Rewolucja", lecz w poni..
Autor: FentFT Data: 2012-07-10

  Kolejnym wykonawcą goszczącym "Rapportal Polskiego Podziemia" jest reprezentant prawobrzeżnej strony Warszawy - Emace. Choć nie ma jeszcze w swojej dyskografii żadnej płyty, to wiele jego utworów znajdziemy luźno puszczonych w internecie. Jak sam mów..
Autor: FentFT Data: 2012-07-05

Przedstawiamy wywiad z Wielkim Formatem. Jest to ekipa reprezentująca południowo-wschodni styl z terenów Podkarpacia. Początki działalności poszczególnych jej członków sięgają roku 2003. Do dotychczasowych wydanych nielegali można zaliczyć Matizz&Votec-Bezb..
Autor: FentFT Data: 2012-06-30

  Dziś w naszym cyklu wystąpi Smoker, który jest współzałożycielem ekipy DEFAKTO do której należą jeszcze Jarem i Kostek. Od początku związany z kulturą Hip-Hop w swoim mieście - Lublin. Razem z DEFAKTO pierwszą płytę pt. "Miejska agresja"..
Autor: FentFT Data: 2012-06-29

    "Busem Przez Świat" jest to studencki projekt podróżniczy zakładający objechanie świata VW Transporterem T3 z 1989 roku. Projekt wypraw powstał w grudniu 2009 roku w głowach piątki studentów ze Świdnicy, a rozpoczął się w 2010 roku podr&oa..
Autor: FentFT Data: 2012-06-28

  Siemanko. Jesteś pierwszym reprezentantem Warmińsko-Mazurskiej kultury hip-hop w naszym cyklu "Rapportal Polskiego Podziemia". Co słychać? Pejker: Siemanko Siemanko a wszystko zajebiście gitara gra hehe ;) Ostatnio widziałem pojawiła się Wizja Lokalna miast..
Autor: FentFT Data: 2012-06-26

    W dzisiejszym odcinku porozmawiamy z Alterem, który wraz z Yogim tworzą skład - DYM. Nasz gość ma na koncie 3 płyty z czego jedną solową: DYM "1" - rok 2004, Alter "Epitafia EP" - rok 2006 i DYM "O Poziom Wyżej" - rok 2011. A..
Autor: FentFT Data: 2012-06-25

    W dzisiejszym odcinku "RAPPORTAL POLSKIEGO PODZIEMIA" mamy niespodziankę - wywiad z 9Liter Filmy!! Jest to pierwszy wywiad dla jakiegokolwiek portalu, czy gazety, więc tym bardziej jest nam niezmiernie miło, że wybrali właśnie RAPPORTAL.PL! Wielu z Was zaciek..
Autor: FentFT Data: 2012-06-21

  Wywiad z dnia 12.03.2012 roku. Siemanko! Dziś jesteśmy w Łodzi. Ekipa Między Słowami. Co u Was słychać? Graf: Wszystko dobrze, powolutku, dziękuję. Eloz: A nieźle, właśnie skończyliśmy płytę. Wadzik: Wszystko dobrze, jesteśmy zadowoleni z płyty.  ..
Autor: FentFT Data: 2012-06-19

    Krótki wywiad z dnia: 8.04.2012 roku.   Siemanko. Przedstawcie się i powiedzcie kiedy zaczęła się Wasza zajawka na rap? Maz-faz: Siemasz, rapu słucham od zawsze, pierwsze nagrania powstawaly w 1999r bity robione na magicmusicmaker, a nagrywan..
Autor: FentFT Data: 2012-06-18

  Dziś zejdziemy do głębokiego podziemia, bo tu właśnie trzeba szukać wykonawcę jakim jest - Nikone. Niektórzy z Was mieli okazję zapoznać się z jego twórczością już jakiś czas temu. Świadczą o tym chociażby kawałki, hulające beztrosko po internecie,..
Autor: FentFT Data: 2012-06-15

  Tym razem RAPportal zawitał na Dolny Śląsk - głogowskie podziemie. Siemanko! DF: Siemanko! Z tej strony DasT, Ramzi oraz MS, czyli De Facto Głogów. Kiedy i w jakich okolicznościach powstała ekipa De Facto? DF: Ekipa powstała bardzo spontanicznie, najpierw ja..
Autor: FentFT Data: 2012-06-14

  Wywiad opublikowany w dniu 16.04.2012 roku. Siemanko. Bardzo ciekawi mnie projekt pt. "Proste Słowa". Czy jest to bardziej materiał na Twoje solo, czy Mixtape? Powiedz więcej informacji o sobie, bo przyznam, że wcześniej (dopiero po przesłuchaniu kawałkó..
Autor: FentFT Data: 2012-06-12

  Obecnie zespół Siedem Łez nie istnieje, lecz lata wstecz znała ich cała hip-hopowa Warszawa, ba... cała Polska! Skład Siedem Łez to Rzensa, Słoniu, Stopczyk oraz Tektyw i z tym ostatnim właśnie RAPPORTAL przeprowadził wywiad. Tektyw wraz ze swoim zespołem nagral..
Autor: FentFT Data: 2012-06-09

Chwedo to raper znany przede wszystkim z gościnnej zwrotki na utworze "Za późno na za wcześnie" z płyty Chada "Proceder". Maciek jest obecnie reprezentantem "Pierwszej Ligi" wraz z Kościkiem. Obecnie ukończyli prace nad debiutancką płytą pt. &quo..
Autor: FentFT Data: 2012-06-04

WYWIAD Z DNIA 10.02.2012 roku. Tym wywiadem rozpoczynamy nowy cykl  "RAPORTAL POLSKIEGO PODZIEMIA", który przybliży Wam działaność undergroundowej sceny. Dedykujemy go czytelnikom ciekawych nowych postaci, hisotorii, ciekawostek i poglądów. Gwarantu..
Autor: FentFT Data: 2012-05-31

WYWIAD Z DNIA: 17.02.2012 Przemierzając całą podziemną Polskę natrafiliśmy na kolejnego ciekawego artystę. Tym razem - pojawiający się często na rapportalu - WSCHÓD Polski. Zapraszamy do wywiadu. Sprawdź co ten gracz ma do zaoferowania. Elo! Jesteś na razie dość..
Autor: FentFT Data: 2012-05-30

  Siemanko INZ, co obecnie słychać? INZ: Siemanko, dzięki. leci powoli, ważne że do przodu. Na początku wywiadu przedstaw trochę swoją osobę. INZ: INZ reprezentacja Dogmatu i ZWR, front Zachodnio-Pomorski. Kiedy nagrałeś swój pierwszy track i jakie masz..
Autor: FentFT Data: 2012-05-29

  Siema. Warszawskie środowisko hip hopowe napewno Cię kojarzy, ale niestety wyświetleń kawałków jest dość mało. Mam nadzieję, że, gdy się przedstawisz w naszym cyklu "Rapportal Polskiego Podziemia" będzie ich więcej. Początkowo nawijałeś w ekipie UN..
Autor: FentFT Data: 2012-05-28

  Siemanko. Jesteś pierwszą osobą płci żeńskiej , która wystąpi w cyklu "Rapportal Polskiego Podziemia". Guova: Hejka! Bardzo jest mi z tego powodu miło   Przedstaw nam trochę swoją osobę... Guova: Jestem Ola, chociaż zapominam czasem tak n..
Autor: FentFT Data: 2012-05-27

    Siemano Matys. Na początku powiedz czytelnikom od kiedy działasz w hip-hopie? Matys: Moje pierwsze teksty powstały około 2002 r. Łatwo policzyć, że właśnie mija 10 lat od kiedy zacząłem swoją przygodę z rapem. "Czas leci, jak wózki w gierkach&..
Autor: FentFT Data: 2012-05-26

    Kolejny wywiad! Tym razem przedstawiamy Wam rozmowę z reprezentantem warszawskiego podziemia, a mianowicie Radarem WSP/PS. O jego początkach, starych i nowych projektach, czy wrażeniach z niedawnego koncertu w Belgii dowiecie się tylko na naszym portalu RAPPORTAL! S..
Autor: FentFT Data: 2012-05-25

  Siemanko. Witam Ciebie Notas i Vojdal w naszym cyklu "RAPPORTAL POLSKIEGO PODZIEMIA". Przedstawcie się pokrótce, gdzie wcześniej mogliśmy o Was usłyszeć? Notas: Siemanko z tej strony Notas, wcześniej głównie można było mnie usłyszeć w gościn..
Autor: FentFT Data: 2012-05-24

    Niedługo zbliżają się wakacje, wakacje = słońce, kąpiele, zabawy. Z tego powodu RAPPORTAL postanowił przeprowadzić wywiad z cyklu "RAPPORTAL POLSKIEGO PODZIEMIA" z ekipą reprezentującą Trójmiasto, bo gdzie indziej spędzać wolny czas jak ni..
Autor: FentFT Data: 2012-05-22

  Na początku przedstawiamy Wam najnowszy, pierwszy klip promujący nadchodzący materiał o tym samym tytule "Uliczna sztuka w 16 aktach". Za rap odpowiedzialni: Bralak, Piechu, Miras, Ferdek, Marcinek 3Z. Po obejrzeniu przejdźmy już do samego wywiadu.....
Autor: FentFT Data: 2012-05-17

  Siemano. Co słychać? Kafar: Siemanko, dziękuję, wszystko zgodnie z planem zarówno w temacie życiowym jak i stricte rapowym. Mimo, że sporo lat już jesteście na hip hopowej scenie, to wciąż pojawiają się komentarze typu: "od czego pochodzi nazwa "..
Autor: FentFT Data: 2012-04-19

  Znani do tej pory jako weterani podziemia. Skutecznie przez kilka lat podnosili poprzeczkę i poziom polskiego underground’u. Dziś startują z pierwszą legalną produkcją „Do zobaczenia później…” Zapraszamy na przedpremierowy wywiad.  &n..
Autor: RP Data: 2011-02-17

  14 luty  - czyli  miłosna sieczka. Wszędzie czerwono i do bólu serca słitaśnie i milusińsko. Można rzec, że walentynkowa eskapada nie ma nad nikim litości –  nie martwcie się i my pozostajemy bezduszni. Prezentujemy Wam okazyjny wywiad przeprowadzon..
Autor: RP Data: 2011-02-14

  Tytuł krążka - PRZYJAŹŃ DUMA GODNOŚĆ, to taki rodzaj wierzchołka góry lodowej.  Widać na powierzchni kilka wyrazów, które nabierają znaczenia gdy się zanurzysz w nie głębiej. To praca nad sobą, wzloty i upadki - mówiąc ogó..
Autor: Anka D. Data: 2011-01-21

             
Autor: sfrontu Data: 2010-11-18

  Zyskill: Witaj Freeze, czy na początku mógłbyś się przedstawić? Skąd pochodzisz? Jaką ekipę reprezentujesz? Ile masz lat? Generalnie, jaka jest główna idea warsztatów z Mr.Freeze’m w Polsce?   Freeze: Hey, ludzie wołają na mnie Fr..
Autor: Zyskill Data: 2010-11-15

flowplayer("player3417", "/media/flowplayer/flowplayer.commercial-3.2.5.swf");
Autor: rp Data: 2010-11-04

Pod koniec października w poznańskim klubie Alcatraz koncerty grało dwóch znanych raperów z południa naszego kraju. Był to Rahim oraz Vixen, z którym wywiad prezentujemy dzisiaj. Materiał zrealizowała ekipa SFRONTU.PL.       ..
Autor: sfrontu Data: 2010-10-23

       
Autor: Tomek Gazela Data: 2010-07-17

  Zobaczcie kolejny wywiad przeprowadzony przez skipe Sfrontu. Sprawdźcie co ciekawego powiedzieli nam Verte, Radio, Dogas i Dj Really. Rozmowę przeprowadzila Kasia MAKAVELI na imprezie paintballowej "Wojna Raperów", która odbyla się 16 lipca we Wrocławiu...
Autor: sfrontu Data: 2010-07-16

           
Autor: sfrontu Data: 2010-07-16

Przedstawiamy wywiad z Gandziorem przeprowadzony przez ekipę sfrontu!                    
Autor: sfrontu Data: 2010-07-15

     
Autor: sfrontu Data: 2010-07-01

           
Autor: sfrontu Data: 2010-06-29

                 
Autor: sfrontu Data: 2010-06-02

                        ..
Autor: sfrontu Data: 2010-05-12

           
Autor: sfrontu Data: 2010-05-09

           
Autor: sfrontu Data: 2010-05-08

Twoja ostatnia płyta zatytułowana „Na serio” została uznana przez krytyków najlepszym albumem w całej karierze. Krążek porównywany jest do „Na Legalu” (ale tutaj recenzenci często się odnoszą do tego albumu…). Jaki jest przepis na ..
Autor: Dawid Szynol Data: 2010-03-29

    Słuchanie muzyki jednej drugiej Warszawskiego Deszczu - Numera Raz jest jak seans dobrej amerykańskiej komedii. Zero pretensji do wielkiej sztuki, czy też ukazywania dramatów ludzkiej egzystencji, to świetna pogodna opowieść o życiu w wielkim mieście.    Wywiadow..
Autor: ja Data: 2010-03-11
PARTNERZY